top of page

Wakaty personelu

Obecnie mamy 1 wolne miejsce.

Główny doradca ds. imigracji/radca prawny

Pełny etat 35 godzin tygodniowo

Wynagrodzenie 37 485 funtów

Centrum prawne Merseyside zapewnia specjalistyczne porady prawne i pomoc prawną w zakresie opieki społecznej poprzez wizyty w gabinetach lekarskich, kontakt telefoniczny i e-mailowy z użytkownikami usług i agencjami doradczymi będącymi na pierwszej linii frontu. Prowadzimy sprawy na wszystkich poziomach, w tym odwołania i kontrolę sądową. Zapotrzebowanie na nasze usługi nigdy nie było większe.

Poszukujemy pracownika socjalnego/radcy prawnego ds. imigracji, który dołączy do naszego zespołu. To ekscytująca okazja, aby przewodzić dalszemu rozwojowi nowego obszaru praktyki imigracyjnej w Merseyside Law Centre. To stanowisko i rozwój usług imigracyjnych są wspierane przez inicjatywę „Justice Together”, stanowiącą odpowiedź na wyzwania stojące przed sektorem porad prawnych i dowód na to, że mieszkańcy społeczności w całej Wielkiej Brytanii mają trudności z dostępem do wymiaru sprawiedliwości.

Wybrany kandydat będzie posiadał co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw imigracyjnych w placówkach prawnych lub doradczych oraz posiada akredytację stowarzyszenia prawników ds. imigracji i azylu na poziomie 2 lub wyższym.

Wykażesz się także doświadczeniem w pracy nad umową o pomocy prawnej w zakresie imigracji i azylu.

Jeśli wybrany kandydat nie jest radcą prawnym, będzie musiał podlegać regulacjom OISC. Poziom 2 akredytacji stowarzyszenia prawniczego w zakresie imigracji i azylu zwalnia pracownika socjalnego w kategorii azylu i ochrony z zakresu regulacji OISC, ale będzie on potrzebował poziomu 3 OISC w kategorii imigracji.

Mamy hybrydową politykę pracy, a pracownicy mogą pracować częściowo w domu, a częściowo w biurze.

Warunki obejmują:

Program emerytalny (3% składki pracownika i 3% składki pracodawcy)

Elastyczna polityka pracy obejmująca pracę w domu

36 dni urlopu w roku, łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy

Dostęp do programu pomocy pracowniczej

Centrum prawne Merseyside posiada politykę równości, różnorodności i włączenia społecznego. Zachęcamy do składania aplikacji odpowiednio wykwalifikowanych i kwalifikujących się kandydatów, bez względu na wiek, niepełnosprawność, zmianę płci, małżeństwo i związek partnerski, ciążę lub macierzyństwo, rasę, religię lub światopogląd, płeć (płeć) i orientację seksualną.

Zachęcamy do aplikowania na stanowiska osoby, które mają doświadczenie w poruszanej przez nas tematyce.

Pakiet aplikacji można znaleźć na stronie: www.merseysidelawcentre.co.uk

Termin składania wniosków: poniedziałek 11 marca 2024 r. o godzinie 17:00

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się: W/C 18 marca 2024 r

Formularz zgłoszeniowy

Opis stanowiska/Specyfikacja osoby

Guidance to Applicants

bottom of page